PRZENOSINY NA msmiu.c0.pl !!!

PRZENOSINY NA msmiu.c0.pl !!!


#1 2014-07-14 13:28:28

Fidzi

Administrator

6213636
Zarejestrowany: 2014-07-10
Posty: 51
Punktów :   

#1 Turniej Masters - organizacja

Witajcie. Chciałbym ogłosić, że co 50 turniejów MŚ 2014 Fidżi odbywać się będzie jeden Turniej Masters.
Do tych elitarnych rozgrywek trafi tylko ośmiu najlepszych graczy z Rankingu Narodów.
a)Oto system, jakim będziemy grali:
-gramy turniej ośmioosobowy,
-zawodników dzielimy poprzez tradycyjne pięciokrotne losowanie w roomie na dwie czteroosobowe grupy,
-w grupie każdy gra z każdym po dwie minuty z rewanżem!
-do półfinału przechodzą po dwie osoby z każdej grupy,
-w półfinale oraz w meczu o 3. miejsce gramy 3 minuty - a jeśli to nie wystarczy - z 1 minutą dogrywki do złotego gola (czyli jak zawsze) oraz z serią rzutów karnych,
b)półfinaliści są dobierani następująco
- 1. gracz z grupy A gra z 2. graczem z grupy B,
- 2. gracz z grupy A gra z 1. graczem z grupy B,
c)wielki finał Turnieju Masters gramy aż na pięć minut - a w razie remisu - także z jedną minutą dogrywki oraz serią rzutów karnych,
d)obok Rankingu Narodów zostanie utworzony osobny Ranking Masters - zasada punktacji w Turnieju Masters jest prawie taka sama jak w normalnych rozgrywkach:
-1. miejsce - 10 punktów do Rankingu Masters,
-2. miejsce - 8 punktów do Rankingu Masters,
-3. miejsce - 6 punktów do Rankingu Masters,
-4. miejsce - 3 punkty do Rankingu Masters,
-awans do Turnieju Masters i gra w fazie grupowej tego turnieju - 1 punkt do Rankingu Masters,

Policzyłem, że w 1,5h na 100% taki Turniej rozegramy. Trochę mnie zastanawia, czy mecze półfinałowe nie powinny trwać 5 minut. Zależy mi na tym, by eliminacja w fazie grupowej była "gęsta". Tylko, że jeśli półfinał będzie trwać 5 minut, to finał ile? 10 minut? Przecież to zanudzi każdego na śmierć. Moglibyśmy grać półfinały z rewanżem, ale to oznacza rezygnacje  dogrywki i karnych = bez sensu. Jeśli nikt nie poda ciekawych propozycji zmian, zostaniemy przy obecnym planie.

Czy coś jest nie jasne lub budzi Wasze zastrzeżenia?

Offline

 

#2 2014-07-14 17:38:08

 ruzweltus

Użytkownik

51107592
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-07-10
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: #1 Turniej Masters - organizacja

Półfinały powinny być z rewanżem, a każdy z nich po 2/3 minuty, ale to oczywiście nie wyklucza dogrywki czy karnych. Jeżeli w 1 meczu pomiędzy drużyną A i drużyną B było 3;0 dla B, a w drugim 3;0 dla A (po regulaminowym czasie), to wtedy mamy dogrywkę, którą osobiście wolałbym 1 minutę, ale nie do złotego gola. Byłoby jeszcze ciekawiej. Finał jak dla mnie 3 minuty jest ok, ale to już sam decyduj. Mecze grupowe - 2 minuty. Myślę, że taki system jest OK.

<ZEDYTOWANE>
Aha i dodam, że turniej wg. mojego planu trwałby mniej więcej 1,5 godziny lub nawet mniej.

Ostatnio edytowany przez ruzweltus (2014-07-14 17:41:05)


TANZANIAAA!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassteam.pun.pl www.mibm2007.pun.pl www.otoja.pun.pl www.gr2wil.pun.pl www.flux-football.pun.pl