PRZENOSINY NA msmiu.c0.pl !!!

PRZENOSINY NA msmiu.c0.pl !!!


#1 2014-07-24 00:27:59

Fidzi

Administrator

6213636
Zarejestrowany: 2014-07-10
Posty: 51
Punktów :   

Ranking Narodów po #36 M¦ 2014 Fidżi

Witajcie. Po dzisiejszych edycjach #35 oraz #36 M¦ 2014 Fidżi doszedłem do ponurego wniosku, że niestety Ranking ELO nie ma sensu. Ze smutkiem więc o¶wiadczam, że chociaż z takim entuzjazmem chciałem Was zainteresować tym sposobem przyznawania punktów, to chc±c nie chc±c trzeba wrócić do starego sposobu. Wystarczy powiedzieć, że w starym systemie ogarn±łem tabele z dwóch dzisiejszych edycji w 5 minut, a w nowym z jednej edycji w 30 minut (przy czym jest tam wiele liczb, szczegółów, trzeba ci±gle wytężać uwagę - jest to po prostu zbyt męcz±ce). Wiem, że stary system jest nie do końca sprawiedliwy, ale przynajmniej jest prosty i zrozumiały dla wszystkich. Być może, w przyszło¶ci znajdziemy jak±¶ metodę (np Ranking użytkownika  Meksyk | Vampiro), by polepszyć stan tej rzeczy. Tak więc na chwilę obecn± jedyny słuszny Ranking to ten prowadzony w starym systemie
https://docs.google.com/document/d/1Na8 … -eSHw/edit

Offline

 

#2 2014-07-24 11:55:04

Querty12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ranking Narodów po #36 M¦ 2014 Fidżi

Przynajmniej dla Ciebie będzie łatwiej. ;]
Ja niestety będę raczej dopiero za tydzień iż muszę komputer ogarn±ć (format, wgrywanie programów) i nie będę miał dostępnego komputera pod ręk±.
Powodzenia w turniejach! :d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassteam.pun.pl www.otoja.pun.pl www.haracze.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.gr2wil.pun.pl